MK2 zomertour 2017

10-08-2017 - Het is weer zomer! Met natuurlijk de inmiddels traditionele MK2 Zomertour. Juist in de zomervakantie, de tijd waarin Hogescholen en Universiteiten geen colleges hebben en veel bedrijven het iets rustiger aan doen, is er sprake van topdrukte bij MK2.

We zijn de komende weken met 42 monteurs en 7 programmeurs op pad om 8.267 uur techniek, 783 uur software programmering en 1.100 uur assemblage werk te realiseren. Alle activiteiten zijn van tevoren natuurlijk zo optimaal mogelijk gepland en voorbereid. Want ook hier geldt: “Een goed begin is het halve werk!”

We gaan de komende weken met 42 monteurs en 7 programmeurs op pad om 8.267 uur techniek, 783 uur software programmering en 1.100 uur assemblage werk te realiseren. Alle activiteiten zijn van tevoren natuurlijk zo optimaal mogelijk gepland en voorbereid. Want ook hier geldt: “Een goed begin is het halve werk!”
Er worden weer bergen werk verzet: van informatiescherm, projectie en display in kleine vergaderruimtes tot complete leslokalen bij Rijksuniversiteit Groningen, Universiteit van Amsterdam, Fontys, Technische universiteit Eindhoven, Erasmus universiteit Rotterdam, Universiteit Leiden, Hogeschool Inholland, Avans Hogeschool, Haagse Hogeschool, Tilburg University en Onderwijs groep Tilburg. Er wordt daarnaast druk geklust bij Enexis Roosendaal, Stryker Amsterdam, Breepark en Deloitte Rotterdam waar MK2 diverse vergaderruimtes en restaurants voorziet van AV. En niet te vergeten de projecten bij Zuylen, Van Berlo en Superunie. 
Wij hebben er zin in!
Wil jij ook deel uitmaken van het MK2 team? Kijk dan op onze website www.mk2.nl voor een overzicht van de beschikbare vacatures. Je kunt voor meer informatie contact opnemen met onze afdeling personeelszaken op het nummer 088-6526565 of per e-mail personeelszaken@mk2.nl.We zijn de komende weken met 42 monteurs en 7 programmeurs op pad om 8.267 uur techniek, 783 uur software programmering en 1.100 uur assemblage werk te realiseren. Alle activiteiten zijn van tevoren natuurlijk zo optimaal mogelijk gepland en voorbereid. Want ook hier geldt: “Een goed begin is het halve werk!”

Er worden weer bergen werk verzet: van informatiescherm, projectie en display in kleine vergaderruimtes tot complete leslokalen bij Rijksuniversiteit Groningen, Universiteit van Amsterdam, Fontys, Technische universiteit Eindhoven, Erasmus universiteit Rotterdam, Universiteit Leiden, Hogeschool Inholland, Avans Hogeschool, Haagse Hogeschool, Tilburg University en Onderwijs groep Tilburg. Er wordt daarnaast druk geklust bij Enexis Roosendaal, Stryker Amsterdam, Breepark en Deloitte Rotterdam waar MK2 diverse vergaderruimtes en restaurants voorziet van AV. En niet te vergeten de projecten bij Zuylen, Van Berlo en Superunie. 

Wij hebben er zin in!

Wil jij ook deel uitmaken van het MK2 team? Kijk dan op onze website www.mk2.nl/vacatures voor een overzicht van de beschikbare vacatures. Je kunt voor meer informatie contact opnemen met onze afdeling personeelszaken op het nummer 088-6526565 of per e-mail personeelszaken@mk2.nl.

 

 
 

Nieuwsarchief

1 - 10 van 91
Beleving bij Inspirium

lees meer

Innovatief onderwijs met moderne AV-middelen

lees meer

Playgrounds 2017

lees meer

De groene groei van MK2

lees meer

MK2 Audiovisueel en Tilburg University blij met groot Macada Flexibel spanscherm

lees meer

MEET MK2 #2 Collaborative learning

lees meer

Launch party DJ Dina bij MK2 Audiovisueel

lees meer

Campingcollege bij de Universiteit van Amsterdam

lees meer

MK2 zomertour 2017

lees meer

Multifunctionaliteit bij CBS Heerlen

lees meer

pagina: